Zateplování

Z důvodu stále stoupajících cen energií je stále aktuálnější otázka zateplování fasád, zejména na starších objektech, u kterých nebylo s úsporami tepla vůbec počítáno.
Naše firma nabízí provedení zateplení objektů několika různými způsoby:

- nalepení a přibití lignoporových desek, na které se provede přes ocelové pletivo tradiční MVC jádro a posléze jakýkoli druh povrchové úpravy fasády.

- nalepení a přibití desek z pěnového, nebo extrudovaného polystyrenu, na které se provede jako povrchová úprava, přes silonové pletivo některá z moderních silikátových fasád, které se dodávají plně probarvené a zůstávají tedy i dlouho stálobarevné. Výběr barev je možný z velkého množství odstínů. Na polystyrenové desky je možno provést i hladký povrch.

- nalepení desek PORESTA-FASSADE. Tyto desky jsou vlastně deskami polystyrenovými, které do sebe zapadají na zámky a jsou již opatřeny vrstvou omítky. Plocha má po dokončení vzhled stěny postavené z kvádrů 25 x 50 cm. Stěnu je možno libovolně zabarvit.Všechny tři varianty dostatečně zateplí jak staré domy, tak panelové domy a dodají budově požadovaný vzhled.
Fotografie 19 „Zateplování lignoporovými deskami s jádrem MVC"

 


Jan Drsek, univerzální stavební firma pro Vás, Jitřní 3/398, Praha 4, telefon: +420 2 44403920, fax: +420 2 44403919, e-mail: jandrsek@drsek.cz