Rodinné domky

Provádíme výstavbu rodinných domků podle individuálně zpracovaných projektů, včetně přípojek elektrické energie, přívodu zemního plynu, vody a kanalizace. Stavby provádíme na klíč a předáváme zcela funkční objekt. Tam kde to vyžadují předpisy předáváme zákazníkovi automaticky revizní zprávy, např. pro rozvody elektrické energie.
Při stavbách používáme podle návrhu projektanta, nebo na přání zákazníka jak klasické tak moderní stavební materiály. Z klasických materiálů je jako zdící materiál používána především pálená cihla, z moderních například plynosilikátové přesné tvárnice systémů Hebel, nebo Ytong, nejvíce pak cihelné zdicí bloky Porotherm. Stropní konstrukce jsme schopni zhotovit rovněž z výše zmíněných systémů, nebo použít stropní panely.
Rozvody vody provádíme dle přání zákazníka buď plastové, nebo měděné, klempířské prvky pak měděné, plastové, nebo FeZn.
Na okna používáme osvědčené plastové profily deceunincx, nebo KBE, nebo dřevěné profilu Euro.
Na žádném z mnoha domků, které jsme za dobu naší existence postavili, jsme neměli ani jedinou reklamaci na kvalitu prací nebo materiálů, které jsme sami dodávali.
Fotografie 1 „stavba plynosilikátovými tvárnicemi Ytong"
Fotografie 2 „stavba cihlovými bloky Porotherm"
Fotografie 3 „pětipodlažní rodinný domek na Smíchově"
Fotografie 4 „rodinný domek v Braníku"
Fotografie 5 „rodinný domek v Kunraticích"


Jan Drsek, univerzální stavební firma pro Vás, Jitřní 3/398, Praha 4, telefon: +420 2 44403920, fax: +420 2 44403919, e-mail: jandrsek@drsek.cz