Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce všech typů objektů například obytných domů, kancelářských objektů, laboratoří, skladových areálů, bytů, rodinných domků, restaurací, prodejen, provozoven různých typů výroby a podnikatelských záměrů, fasád atd.
Zrekonstruovali jsme několik rodinných domků, kde bylo nutné například zvednout střechu, části objektů přistavět, části podchytit, ubourat a podobně. Samozřejmostí byla dodávka kompletní akce včetně nových rozvodů plynu, vody, elektřiny, STA, hromosvodu, vyvložkování komínů aj.
Dále jsme v roce 1996 vyhráli výběrové řízení na rekonstrukci nádražní restaurace na nádraží Praha-Holešovice, kde byla v termínu dvou měsíců provedena zcela zásadní rekonstrukce provozovny, týkající se zejména kuchyně, sociálního zařízení, kanceláře i části pro hosty. V objektu nádraží Holešovice jsme realizovali ještě několik dalších rekonstrukcí kanceláří a sociálních zařízení. Další restaurace, jejichž rekonstrukce jsme realizovali je například „Indický restaurant Bali" v Praze , nebo Snack bar „Vemi" v Hybernské ulici
V oblasti zemědělských staveb jsme zrekonstruovali několik stájí, skladovacích prostor a to včetně změn technologií krmení, odklízení hnoje, změn rozměrů objektů a podobně.
V neposlední řadě se naše aktivity zaměřují na rekonstrukce prodejen, z kterých bych rád jmenoval prodejnu italského nábytku v Legerově ulici, nebo prodejnu elektroniky spojenou se servisem autoelektriky v Modřanské ulici.
Fotografie 10 „Rekonstrukce objektu a fasády tiskárny ve Vršovicích" dříve
Fotografie 11 „Rekonstrukce ................... „ nyní
Fotografie 12 „Rekonstrukce rodinného domku v Kunraticích" dříve
Fotografie 5 „Rekonstrukce................ „ nyní
Fotografie 13 „Rekonstrukce stájí v Uhříněvsi" dříve
Fotografie 14 „Rekonst ................ „ nyní

 


Jan Drsek, univerzální stavební firma pro Vás, Jitřní 3/398, Praha 4, telefon: +420 2 44403920, fax: +420 2 44403919, e-mail: jandrsek@drsek.cz