Bytová jádra

Provádíme celkové přestavby bytových jader jak v panelových, tak ve zděných domech.
Jádra v panelových domech provádíme jak z pálených cihel, tak z materiálů moderních jako jsou plynosilikátové tvárnice, nebo sádrokarton.
Provedeme vybourání starého, zpravidla umakartového, jádra, jeho odvoz na skládku i skládkování. Dále vyzdíme stěny, namontujeme nové rozvody vody a elektrické energie, provedeme obklady stěn a kompletaci instalací. Rekonstrukce jádra panelového domu, z moderních materiálů, trvá zpravidla 7dní.
Rekonstrukce jader domů zděných záleží zcela na situaci v tom, kterém domě, avšak použití materiálů zhruba odpovídá použití materiálů v domech panelových.
Ze sádrokartonu lze například smontovat konstrukce stěn koupelny přímo do místnosti, například ložnice, bez nutnosti bouracích prací nutných u zdiva (výsek kotvicích kapes).
Realizovali jsme akci kde byly z vodovzdorného sádrokartonu vestavěny koupelny přímo do hotelových pokojů. Na tyto konstrukce je možno lepit libovolný obklad.

Fotografie 37 "Bytové jádro panelového domu - koupelna"

Fotografie 38 "Bytové jádro panelového domu - WC"

Fotografie 39, 40 a 41 "Koupelna zděného domu v Braníku"

 


Jan Drsek, univerzální stavební firma pro Vás, Jitřní 3/398, Praha 4, telefon: +420 2 44403920, fax: +420 2 44403919, e-mail: jandrsek@drsek.cz